ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

آرم شرکت

شرکت نوین پدیده انصار مورخ 1390/06/14 به شماره ثبت 412953 با شناسه ملی 10320639999 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید .

در راستای طراحی آرم مناسب برای شرکت که از یک سو نمایانگر موضوع فعالیت اصلی شرکت (تامین نیروی انسانی خدماتی برای بانک انصار) و از سوی دیگر بیانگر خاستگاه و منشاء شکل گیری آن باشد (باگسترده شدن فعالیت های شرکت تعاونی کارکنان بانک انصار ، بخش مربوط به مدیریت امور نیروهای خدماتی شاغل در شعب بانک انصار به شرکت نوین پدیده انصار تفویض گردید) پس از بررسی و اخذ نظر طراحان آرم ذیل برای شرکت در نظر گرفته شد .

آنچه آرم طراحی شده برای شرکت نوین پدیده انصار در نظر اول به بیننده القا می نماید ، نماد همبستگی میان سه رکن اصلی : بانک انصار- شرکت تعاونی کارکنان بانک انصار و شرکت نوین پدیده انصار می باشد که در راستای پیشبرد اهداف مشترک و جلب رضایت کارفرمای محترم (بانک انصار) و تامین منافع سهامداران (شرکت تعاونی کارکنان بانک انصار – شرکت سامانه الکترونیک بانک انصار- اعضای محترم هیأت مدیره ) در جهت هم افزایی و تقویت همکاری های روزافزون عمل می نمایند .

امید است شعار اصلی شرکت : " دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد " در عرصه عمل نیز بیش از پیش تحقق یابد تا شاهد موفقیت ها و توفیقات روزافزون در جهت دستیبابی به اهداف متعالی شرکت نوین پدیده انصار باشیم .

چه کسی آنلاین است؟

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

قیمت بازار

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

sorushinstagram113891 media 512x512